Leioa
Bilaketak
Igandea, 2017ko Urriaren 22a
Hemen zaude: Hasiera » Zure Udala » Direktorioa

Direktorioa

Zenbaki interesgarriak

Leioako Udala
sac01@leioa.net | Tfnoa.: 94 400 80 00 | Faxa: 94 464 82 60

Udaltzaingoa
udaltzaingoa@leioa.net | Tfnoa.: 94 400 80 21

Alkatetza
alkatetza@leioa.net | Tfno.: 94 400 80 13

Prentsa arduraduna
prentsa@leioa.net | Tfno.: 94 400 80 42

Estatistika
sac01@leioa.net | Tfnoa.: 94 400 80 19

Erregistro Orokorra
sac01@leioa.net | Tfnoa.: 94 400 80 20

Ibilgailuen gaineko Zerga
ibilgailuak@leioa.net | Tfnoa.: 94 400 80 27 | Faxa: 94 400 80 12

Bulego Teknikoa
hirigintza@leioa.net | Tfnoa.: 94 400 80 05/06

Kultur Leioa
infokultur@leioa.net | Tfnoa.: 94 607 25 70

Aterpe
gazte@leioa.net | Tfnoa.: 94 405 58 50

Udal Liburutegia
liburutegia@leioa.net | Tfnoa.: 94 607 25 74

Euskara Zerbitzua
euskarazerbitzua@leioa.net | Tfnoa.: 94 607 25 76

Kultur Saila
kultur@leioa.net | Tfnoa.: 94 607 25 78

Pinuetako Udal Bulegoa
sac02@leioa.net | Tfnoa.: 94 464 67 22

Udal Euskaltegia
euskaltegi@leioa.net | Tfnoa.: 94 464 00 02

Udal Musika Eskola
kontserbatorioa@leioa.net | Tfnoa.: 94 463 86 83

Udal Kiroldegia
uki.idmleioa@leioa.net | Tfnoa.: 94 400 80 59

Gizarte Zerbitzuak
gizartezerbitzuak@leioa.net | Tfnoa.: 94 480 13 36

Behargintza
behargintza@leioa.net | Tfnoa.: 94 400 41 95
Copyright 2010 · Leioako Udala
  • Kaskadako estilo-orriak erregulatzen duen arautegiarekin bat etortzearen ikonoa
  • Logotipo de cumplimiento de segundo nivel de accesibilidad
  • XHTML kodea erregulatzen duen arautegiarekin bat etortzearen ikonoa